V našem rodinném penzionu U Větrné víly Vám můžeme nabídnout:

  • Zrekonstruovanou stáj včetně odděleného zázemí (přípravna pokrmů apod.) s kapacitou až pro 80 osob a to včetně zapůjčení pípy, setu na umývání sklenic, stolů, židlí, veškerého jídelního a nápojového servisu, venkovní ozdobné slavobrány, lavic pro obřad, zahradní nábytek včetně stolů, křesílek a laviček….
  • Společenskou místnost v zrekonstruované stodole s kapacitou 25 osob včetně veškerého vybavení jako je u stáje ( s vlastním zázemím pro personál a základní kuchyní)
  • Bíle prostřenou tabuli (ubrusy, prostírání apod.) včetně dekorací stolů a židlí
  • Osvědčený a vyškolený personál pro přípravu rautu, obsluhy, hlídání dětí, úklidu)
  • Ubytování s kapacitou 39 lůžek v 6 apartmánech s vlastní kuchyní a koupelnou a 3 samostatných ložnicích se společnou koupelnou
  • Spolupracujeme a můžeme doporučit již osvědčenou caterinkovou společnost, květinářku, cukrářku, okolní penziony do 5 km
  • Možností přistýlek, zapůjčení profi-kávovaru, vířivých nápojových chladičů, ozvučení obřadu, dekorativních in-door světýlek.
80 hostů
39 lůžek
free Wi-Fi

V případě dalších upřesnění či prohlídky nás prosím kontaktujte na
tel. 602 319 997 nebo info@uvetrnevily.cz

Svatební videa

Svatba i v zimě

Zrekonstruovanou a vytápěnou
historickou stáj s kapacitou 80 osob

kompletní vybavení pro vaší svatbu
– jídelní a nápojový servis –
– venkovní ozdobné slavobrány –
– venkovní i vnitřní dekorativní osvětlení –

ubytování 39 lůžek v rodinném penzionu
v apartmánech s vlastní koupelnou a kuchyní

Tel: 602 319 997 info@uvetrnevily.cz

Jídlo a pití

Možnost kombinace Vámi dovezených jídel, pití všeho druhu s Vámi vybraným cateringem, s dispozicí potřebného technického zázemí jak pro Vás tak pro Catering.

Venkovní prostory

Čisté, pečlivě udržované travnaté plochy s možností piknikového uspořádání, vhodné k různým formám obřadů a venkovních  aktivit, k dispozici jsou i dvě parkoviště s kapacitou cca 30 os.aut.